Keha muutustest. Mis toimub praegu meiega?

Ma olen varemgi kirjutanud transformatsiooni sümptomitest ning rääkinud sellest ka oma loengutel. Kuid kirjutan taaskord sellel teemal, et Sa teaksid, mis meiega praegu toimub.
Uute energiate mõju haarab üha rohkemaid inimesi. Transformatsioon toimub selleks, et me saaksime olla Loojad ja oma elu autorid ning oskaksime luua oma uut reaalsust.
Loomejõudu omab vaid armastus. Oskus tänulikkusega vastu võtta kõike toimuvat, annab meile võimaluse reguleerida sündmuseid ja seisundeid.

Läbi  meie toimuvad muudatused ning maailm meie ümber muutub, me vabaneme vanadest mustritest ja kogemustest. Kõike seda me tunneme läbi oma füüsiliste kehade.
Meie kehad teevad praegu suurt tööd, mis on seotud uue elu sünniga ning mis väljendub inimestes läbi intuitsiooni. Me tunnetame rohkem teisi inimesi ja maailma meie ümber ning võime ka tunda spontaanseid õnne hetki.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

2 kommentaari

 1. maret
  3 tundi tagasi

  Aitäh, artikkel selgitab nii mõndagi

  Vasta
 2. sirjeudu
  7 tundi tagasi

  SUUR SUUR TÄNU JAGAMAST.

  Vasta

Jäta enda kommentaar