Kanaldus lähitulevikust

Mis meid ootab lähitulevikus ja millistes energiates me elame praegu? Minevikust võivad taas tulla lõpetamata tähtsad asjad ja probleemid, mis vajavad tegelemist. Samas need probleemid ja asjad aitavad meil  mõista, mis on veel sees varjatud, mis on olnud varem Sulle normaalne kuid praegu Sa mõistad, et nii Sa rohkem ei taha, et aeg on muutunud ja eneseväärtus kasvanud. Miks Sa peaksid leppima sellega, mis tegelikult sisemiselt Sulle ammu ei meelgi, aga nii Sa oled onud  kasvatatud ja oled sellega aastaid elanud.

Pikaajalised globaalsed protsessid lõppevad või siis vajavad täiendavat ülevaatamist. Need võimalused, mis on läinud rohkem tagasi ei tule. Praeguses energias saab näha mitmeid probleeme ja vastuolusid, purunevad illusioonid, saladused ja paljud asjad kaotavad enda tähenduse. Tagasi tuleb kõik see, mida varem oled külvanud, samas on võimalikud valed. Tekkivad situatsioonid, mis näitavad kes Sa tegelikult oled ja saad ka näha reaalselt oma ümbritsevat reaalsust.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar