Elu kaleidoskoop

Tahan teiega arutada teemal: miks me vanadest mõtetest kinnihoidmisega ise oma elu keeruliseks teeme.

Kui muudaksime pisut oma mõtete perspektiivi, siis oleks olukord kohe teine, sest muudame oma suhtumist. Me vaatame elu läbi oma prisma ja kui muudame prismat, siis reaalsus muutub.

Ainus energia, mis meie Hinge vaevab on süüdistamise ja rahulolematuse energia. Pole tähtis, millega Sa rahul ei ole. Kui tunned rahulolematust, siis seda rohkem tõmbad oma ellu ebameeldivaid sündmusi, pettumusi ja võitlust. Süüdistusest saavad täielikult vabaneda vaid pühakud. Kuid meie reaktsioon arusaamatustele, solvangutele ja teistele destruktiivsetele seisundile, sõltub täielikult meist endist. Kuidas me olukordi näeme-hindame ja mida valime. Mäletad, lapsepõlves mängisime kaleidoskoobiga. Sellel asjal on üks omadus, mis kajastub ka tänapäeval. Värvilised klaasikillud satuvad prismasse ja moodustavad mustrilise kaleidoskoobipildi.

 

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar