Mida teha, et minu kaaslane mind leiaks?

Arvame sageli, et oma tulevase partneri tõmbame oma ellu tänu sellele, et meile meeldib teineteise välimus. Kuid tegelikult, inimesed, kellel on ühine tulevik, tõmbuvad üksteise poole tänu oma sarnastele sisemistele vibratsioonidele ning välimusega ei ole siin mitte mingisugust pistmist. Kaks inimest on nagu kaks harmooniliselt kooskõlavat nooti.

Kui Sul on hirm, et jääd oma armsamast ilma, siis Sul seisab ees teine ülesanne: loobuda hirmuga võitlemisest ja ennast maksimaalselt aktsepteerida, tunda ennast hästi sellisena nagu oled ja ennast armastada. Olla nii, et Sinu kõnnakus, silmapilgus ja žestides oleks näha Sinu Hing. Oled täielikult iseendaga kontaktis. Siis Sinu ellu tuleb inimene, kes vastab Sulle ja Su energeetilisele seisundile.

Kui Sa muretsed teistele meeldimise pärast või kahtled oma ilus, siis Sa ei saa olla see, kes Sa tegelikult oled. Oled justkui oma kehast väljaspool ja tulevane kaaslane ei saa Sind leida ega tunda. Muutes küsimust: kuidas mulle vajalikule inimesele mittemeeldimise hirmust vabaneda ja küsida: kuidas teha nii, et minu väljavalitu mind leiaks ja tahaks tutvuda? Vastus tuleb iseenesest. Ole iseendaga maksimaalselt kontaktis ja oma kehaga kooskõlas. Aktsepteeri ennast, ole julgem ning enesekindlam, armasta ennast ja oma elu. Sellises seisundis kiirgad energeetikat, mis kindlasti tõmbab Su ellu Sinuga sarnase inimese.

Ajame tihti segi sama asja kaks erinevat poolt. Pidevalt üritame takistustest vabaneda ja teisest küljest, püüame saavutada õnne ja rõõmu toova seisundi. Mitte takistustest ei tule vabaneda, vaid saavutada endas heaolu ja tasakaalu tunne. Ära suuna oma tähelepanu probleemi eemaldamisele, vaid sisemisele seisundile, et Sinu ellu tuleks inimene, kes on Sinu sisemise seisundiga vastavuses.

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar