Muudatustega kaasaminek, kas see on mulle hea?

Praegu on aeg, kui kehitame õlgu, et elada nii nagu varem, enam ei saa, aga uut vastu võtta veel ei oska. See hirm on peidus inimese enesekindluse ja eneseusalduse puudumise taga. Muudatused on vältimatud. Me ei saa neid kontrollida. Ainus, mis meil üle jääb, on ennast tugevdada. Teha kõik selleks, et valmis olla ja osata uuega hakkama saada. Selle asemel, et öelda „Ma ei tea, ma ei oska, ma ei saa hakkama,“ luba endal hirmubarjäär ületada. Ära hinda oma tegusid kui „raske“ ja „pole võimalik“.

Kui inimene ütleb endale: „Nii nagu varem, enam ei saa. Ma olen valmis ennast ja „uut“ usaldama.“ See on alati isiklik edasiliikumine. Kui Sa armastad loodust, siis Sa tunnistad looduse tsüklite tarkust. Loodus ei võitle iseendaga, muudatused toimuvad pidevalt – kevadel hakkavad alati lilled õitsema. Iga uuendus on kasulik. Oskus muutlik olla on tähtsam kui sihtide saavutamine. Inimese ümberlaadimine tõstab tema eneseväärikust ja vabastab muretsemisest ning enesekriitikast.

Sünnist alates koosneb meie elu stressist. Me muutume: õpime käima, läheme lasteaeda ja kooli, kasvame ja muutume täiskasvantueks. Iga muudatusega kaasneb stress. Meie kasvamise kogemus õpteab meid kuidas stressiga hakkama saada ja kuidas ennast rohkem usaldada. Kui Sa jääd erinevatel eluetappidel oma mõtetega ja emotsioonidega toppama, siis Su süsteem ei muutu elavaks ja dünaamiliseks. Need, kes on elu hoovuses, saavad Universumilt alati märke. Peamine, et Sa taas ei kukuks toimuvate sündmuste dünaamikast välja.

Muudatustega võitlemine tekitab stressi. Kui inimene elab tasakaalus, siis ta saab kingutuseks vananemise aeglustumise ja pikema elu. Ära mine äärmustesse ja jälgi oma reaktsioone. Ole enda sees alati tasakaalus ja kaitstud. Hoia ennast!

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar