Juunikuu energiad

Juunikuu esimesel poolel kogume potentsiaali ja teisel poolel saame kogutut realiseerida. Juuni üldised vibratsioonid võimaldavad meil ühe kuu jooksul justkui terve aasta läbi elada ja kuu lõpus ootavad meid ka tulemused. Sellel perioodil on palju head ja avaneb võimalus midagi suurt realiseerida või läheb täide ammune soov. Saab teha hüppe uuele tasemele.

Esialgu võib näida, et midagi ei toimu. Võid tunda muretsema panevat tühjust ja nullseisundit. Samas tekib tunne, et midagi hakkab liikuma, midagi suurt tuleb Su poole, mis sunnib Sind kalendrisse vaatama, telefonikõnet ootama või meile lugema. Hakkad saabuvaid sündmusi ja tulevikku ootama. Tekib kahepoolne tunne. Ühest küljest kõik justkui seisaks, aga teisalt, midagi suurt liigub Sinu poole. Sisemiselt tead ja tunned selle tulekut juba praegu. Küsimus on vaid selles: kas oled valmis seda vastu võtma? Sind nagu treenitakse võidukarika vastuvõtmiseks. Kui Sa ei ole valmis ega anna märku oma soovist eemalduda, siis uued energiad võivad tekitada läbipõlemist. Praegu toimub kohanemine ja Sinu kanalite ning süsteemide ettevalmistus.

Juunis toimub enesekontroll ehk saad kinnituse, et kõik on hästi ja Sa ei pea enam erinevaid keerulisi liigutusi või tegevusi tegema. Ole omas tempos ja kasvata kiirust. Selleks ei ole vaja midagi erilist teha. Liigu kergelt ja sujuvalt. Järgenval etapil ootab meid ees kiire realiseerimine. Mingil hetkel toimub üleminek teisele kiirusele. Ellu tuleb uus ja see võib olla nii kiire arenguga, et Sa ei märka millal kõik juhtus.

Mõni võib muudatuste kohta öelda, et juhtuma hakkamiseks oli vaja aastaid, aga praegu toimub kõik märkamatult. Kaotad midagi väärtuslikku. Toimub keeruliste ja mahukate protsesside jälgimine. Need protsessid toimuvad ilma kannatuste ja ootusteta. Pendeldamine ja pidev asjadest üle mõtlemine lõppeb. Kõik toimub kiirelt ja kergelt. Kaotus võib meie mõistusele dramaatiline tunduda, sest toimuv ei pruugi meie pähe mahtuda. Vanad harjumused rohkem ei toeta. Eilsed mustrid ja šabloonid on täielikult purunenud. Meil tuleb kohaneda ja vastu võtta, sest muidu läheb veelgi keerulisemaks.

Raskem on vaadata inimesi, kes jäävad oma pretensioonidesse kinni ja pidevalt kaebavad. Eriti need, kes on harjunud koputama, kaebuseid kirjutama ja kui neile midagi ei meeldi või keegi tema arvatus korda rikub, siis helistama vastavasse ametisse või politseisse. Selline vanamoodne reageerimine pole kellelegi enam meeltmööda, sest teised ei näe probleemi. Inimesi huvitab midagi muud. Nad on valmis kingitusi vastu võtma, mitte kaebusi.

Juuni on esimene reaalne kuu oma soovide elluviimiseks. Midagi võib veel pisut venida, kuid Sind õpetab Sinu kogemus ehk vaata, mis töötab ja mis mitte. Uuri, mida saab edasi viia, aga mida saab muuta. Vaatle varasemat head, mis Sind toetas ja mida saaks praegu muuta, et oleks veelgi parem. Kui Sa jääd kinni, siis põhjuseid on vaid üks – oled vanadesse mustritesse takerdunud.

Vaata, mida annab edasiliikumiseks teha. Tuleb õppida ennast kiiresti ümberlülitama. Väldi liigseid liigutusi. Ära otsi probleeme, õpi kergelt elama. Praegu tuleb ettepoole vaadata ja olnu pärast mitte muretseda. Kui Sul tekib küsimus. Kas ma olen kõigeks valmis? Siis, jah – oled valmis. On aeg edasi liikuda. Sellel, kes magab, seda küsimust ei teki. Praegu toimub massiline ärkamine, kuid küsimus Sulle: kui palju Sa korraga endale lubad?

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

3 kommentaari

 1. Merike
  4 tundi tagasi

  Tänud ja palju,palju päikest !!

  Vasta
 2. Margit
  2 tundi tagasi

  Tänud suured!

  Vasta
 3. ALINA
  2 tundi tagasi

  Tänud

  Vasta

Jäta enda kommentaar