Kuidas endas raskel eluperioodil jõudu leida

Mõnikord oleme oma elus sunnitud raskete olukordadega toime tulema ja seda võiks lausa surmaga võrrelda. Hakkamasaamist on meile vaja, et muutuksime targemaks ja tugevamaks inimeseks. Mitte kellegi elu ei kulge ilma lähedase kaotuseta. Kaotame midagi, mis tundus meile igavesti eksisteerivat. Kuid just kaotused teevad meid targemaks, tugevamaks ja annavad võimaluse edasi areneda. Peale igat rasket jalustniitvalt eluolukorda, liigume kõigest hoolimata edasi ning meis on peale ületatud kriisperioodi rohkem kogemusi, teadmisi ja elu mõistmist.

Sina ei ole oma minevik. Minevik võis olla kaootiline ja täis palju valu ning kannatusi aga alati tuleb uus päev. Oled puhas leht ja Sind ootab uus teekond. Sina ei ole vana muster, vanad vead ja harjumused. Praegu oled olevikuhetkes ja on tähtis, milliseid samme Sa praegu teed. Keskendu sellele, mis Sul praegu on, mitte sellele, mille kaotasid.

Kui Sa seda artiklit praegu loed, siis Su olukord ei ole läbinisti halb. Püüa mõista, mis Sind kohe, praegusel hetkel veidi rõõmsamaks teeks ja jõudu annaks. Negatiivsed emotsioonid on madala sagedusega energia. Selleks, et Sul hakkaks kergem, tuleb oma vibratsioone tõsta – midagi tuleb ette võtta. Leia mingi positiivne mõte, miks võiks Sind innustada ja püüa seejärel sellele mõttele keskenduda. Keskendumine aitab Sul iseendaga kontakti saada ja nii teed endale midagi head.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. Angela Kütt
    31 minutit tagasi

    Suured tänud! Olen 7 kuud olnud lesk. Armsad inimesed on andnud mulle palju elujõudu tagasi ja üks neist on Alexis. Kõige paremate soovidega Angela.

    Vasta

Jäta enda kommentaar