Jaanuarikuu energiad

Jaanuari kuu energia muutub kihilisteks, erinevad sotsiaalsed rühmad tekitavad enda reaalsuse saared ja kinnitavad nende territooriumit. Kui sa hakkad liikuma inimeste erinevate rühmade vahel, siis ka märkad kuidas inimeste huvid erinevad. On võimalik märgata kuidas inimeste tähelepanu ja huvid muutuvad sama nagu ja erinevate riikide kliima, nagu tekkivad erinevad reaalsused, inimeste rühmade reaalsuse saared. Suhtlemine sellistes rühmades realiseerib uued reaalsuse suunad, ühed lähevad ühte teed teised teist. Iga selline reaalsuse saar elab oma tempoga, asjad realiseeruvad oma kiirusega, nad omavad oma reaktsioonide rütmi ja enda omadusi.

Aja taju võib olla erinev inimeste  vahel. Mingites asjades sa tunned kuidas aeg venib ja samas olles koos teiste inimestega tunned kuidas aeg lendab. Võib juhtuda Sa märkad, et aeg ei liigu ainult lineaarselt ja sa võid märgata aja hüppeid, näiteks kuskile hilined aga jõuad varem kohale. Suhtlemises erinevate inimestega sa avastad kuidas muutuvad arutatavad teemad ja kuidas need teemad mõjutavad inimesi. Ühed inimesed võivad rääkida delfiinidest teised Kuust ja taevast, kolmandad söömisest, neljandad autodest ja koduloomadest. On märgata kontrasti. Nii on alati ka varem olnud, aga nüüd on rohkem näha piire ja sa võid märgata kuidas need reaalsuse saared hakkavad mõjutama sinu elu, näiteks suhtlemine inimestega toob sulle finantsilist tulu ja suhtlemine teiste inimestega toob raha kaotust, ühed inimesed tekitavad Sinus reipust aga teised tuju halvenemist.

Jaanuarikuu energiate mõtte on selles, et tajuda erinevust, kui varem sa teadsid , et maailm on erinev nüüd sa võid tunda reaalsuste erinevust olles siin ja praegu ja selleks, sa ei pea kuskile liikuma, et näha erinevust. Tasapisi sa õpid valima „suhtlemisrühmad“ vastavalt oma sisemistele vajadustele, ehk „Tahan esoteerikat-suhtlen selles rühmas, tahan tervisliku toitumist lähen teisse rühma, tahan raha suhtlen kolmanda rühmaga“. Me hakkame vajama erinevaid inimesi, olla erinevates rühmades, kus me saame leida armastust, innukust, küllust. Ja selline osalus erinevates rühmdes ei pea kestma kuid või aastaid Sinu prioriteedid võivad muutuda mitu korda ühe päeva jooksul. Olles siin ja praegu sa võid vajada erinevaid inimesi ja asju. Sa hakkad rohkem märkama erinevust kõiges. Keegi ütleb, et mingi sündmus omas suurt tähendust, kuid teine ütleb oli igav. Olles informatsiooni ja uudiste erinevuse sees on vajalik mõista millele Sa keskendud kui positiivsele siis seda Sa ka saad, kohe oma kodus, siin ja praegu. Kuid kui Sa tunned, et kõik ongi nii kuidas sa oma elu tajud arvesta sellega, et samas keegi võib tunda absoluutselt teisiti ja olla kindel muus. Sa tunnetad kuidas te elate erinevates paralleelsetes maiamates ja see pole eksimus, see on mitmevariandiline maailm. Sa rohkem ei saa teisele tõestada, et tal pole õigust, et nii elada Sinu arvates ei saa, sest tuleb mõista, et me kõik liigume sarnastes maailmades ja nagu näeme teineteist läbi ekraani, kuid meie maailmad on erinevad. Me ei saa tõestada teisele inimesele, et tema maailm pole õige, parem keskendu enda maailmale ja loo oma reaalsus mugavaks ja huvitavaks.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. Kaidi
    6 tundi tagasi

    Olen väga tänulik, selle huvitava info eest.
    Head uut aastat!

    Vasta

Jäta enda kommentaar