Inimese mõtted

Miks peas tekkivad mõtted? Kust need tulevad? Me mõtleme, et kõik mõtted me loome ise. Kuid kõik pole nii lihtne. Inimene on seotud teiste inimestega teadvuse ja energiate tasandil. Teine inimene võib kuulda enda peas teiste mõtted, kuid ta ei mõista, et need võõrad mõtted. Oled sa märganud, kui sa hoiad peas informatsiooni või midagi varjad teised inimesed aimavad seda.

Meie mõtteid veel lisaks mõjutavad muud energeetilised struktuurid, mentaalsed ja astraalsed parasiidid, mis otsivad meis nõrgad kohad. Need kergelt leiavad ohvri, inimene ise oma mõtetega ja tujuga tõmbab need enda poole, eriti kui ta on pettunud elus ja kannab negatiivseid mõtteid, puudub rõõmu ja õnnetunne. Parasiidid tungivad inimese peentesse kehadesse võtavad kontrolli inimese teadvuse üle, muudavad inimese elu, et saada vajaliku energiat.

Parasiidi ohver seda ei märka, ta mõtleb, et kõik on nii nagu varem, kuid tasapisi hakkab muutuma tema iseloom ja võib tekkida sõltuvus mõjuainetest. Inimese tähelepanu on suunatud parasiidi elutegevusele. Parasiidi mõju toimub läbi tühja huvi, informatsiooni, klammerdumiste ja hirmude. Meie küljes võivad olla erinevad olendid, surnute hinged, kes ei leidnud rahu, olendid mida me ise tekitame oma mõtetega, emotsioonidega, hirmudega, mis omakorda tekitavad iseseisvad energeetilised struktuurid ja sisestavad oma programmid.

Mõtete kontroll algab lapsepõlvest, meid õpetatakse mis on hea ja mis on halb, kuidas peab elama, meid asetatakse raamidesse ja šabloonidesse-kuidas peab käituma, milline peab olema ja kuidas tuleb mõelda. Me alateadlikult allume ümbritsevate inimeste tahtele ja võtame seda omaks. Märkamatult, me kaotame ennast ja enda energiat.Kui inimesel tekkib mingi probleem, näiteks tülitsemine perekonnas, haigus, depressioon ,kui ta ei oska endaga tegeleda, siis lahendus probleemile leitakse väljast: antakse ravim või leitakse muu „varem katsetatud“ meetod. Kedagi ei huvita inimese elu ja sellelt veel saadakse kasu.

Tuleb välja, et inimene ei peagi mõtlema, hea kui ta on tarbija, tema eest on juba kõik otsustatud. Seega tähtis on õppida mõistma, millised on sinu ehtsad emotsioonid, mõtted, tunded. Lapsepõlvest alates oleme ebakindlad, meis surutakse maha võimalust valida enda teed, kuulata ennast ja teha otsused. Tasapisi me allume, eriti kui ei saa soovitud tulemust või tunneme vastupanu. Õppida kontrollima oma mõtteid pole raske tuleb olla tähelepanelik enda mõtete suhtes ja küsida: Kas tekkinud mõtted on seotud minu eluga? Juba selle küsimusega sa filtreerid oma mõtted, otsuste tegemist , seisemiste illusioonide tekkimist. Praegu meie eludes toimuvad muudatused, me rohkem mõistame ja teadvustame endale toimuvaid protsesse. Hea aeg vabaneda mõtetest, mis piiravad ja segavad olla õnnelik. Märka oma mõtteid, ühest korrast ei piisa, mõtete filtreerimisega tuleb tegeleda pidevalt.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia