Miks meiega ei saa midagi halba juhtuda

Me kõik oleme oma elus ootamatuid olukordi kogenud. Praegusel ajal ei ole võimalik midagi ette planeerida, isegi mitte homset. Sageli tuleb plaane muuta, sest välised dekoratsioonid vahelduvad kiiresti. Lisaks paindlikkusele, peab oskama ka oma sisemist tasakaalu hoida ja teada, et kõik läheb hästi.

Kuidas ennast pidevalt muutuvas maailmas usaldada? Tuleb toetuda teadmisele, Sinuga ei juhtu midagi halba, sest mõisted „hea“ ja „halb“ on jäänud vanadesse mutritesse ja enam meid ei toeta. Vanades mustrites on valu, pettumused, süütunne, kannatused – kõik, mis takistas armastust. Tänu raskustele on meie armastus saanud tugevamaks ja muudab praegu maailma.

Sinuga ei saa midagi halba juhtuda. Mitte seetõttu, et oled hea, arenenud ja tubli, vaid seepärast, et looduses puudub jõud või seadus, milles oleks hea ja halb.

Meie peas on jätkuvalt mõisted „hea“ ja „halb“. Ootamatutes olukordades võib meie mõistus hakata paanikat külvama, isegi siis, kui mingisugust reaalset ohtu ei ole. Mõistust on raske rahustada. Meie mõistuse uskumine tekitab meis alateadlikult emotsioone, sest meie sees on veel alles vanade mustrite jäägid ja me ei oska kiiresti uue eluga ning muutunud tempoga kohaneda.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia