Mis on HEA ja mis on HALB?

Me oleme pikka aega elanud maailmas, kus inimesed headuse loomise asemel on võidelnud halvaga. Oleme harjunud liiga tihti kasutama sõnu „ei“ ja „mitte“, millega kaasneb meie kollektiivsesse teadvusesse sisse kirjutatud lõputu raskuste ja probleemide ootus kõigis eluprotsessides.

Praegu me kohaneme uue reaalsusega, milles meie mõtted eksisteerivad koos tunnetusega. Need peegelduvad inimestes ja meie eludes faktidena. Me peame lahendama ülesande: kuidas lõpetada halvale mõtlemine nii, nagu me oleme siiani harjunud, koos negatiivsete hinnangute andmisega meie elus toimuvatele sündmustele. Peame aru saama, et midagi halba meiega tegelikult ei juhtu. Kõiges toimuvas võid sa näha halba ja ebameeldivat, kuid kõik see eksisteerib vaid sinu privaatse tähelepanu keskmes. Samas on igal elusündmusel olemas oma koht suuremas pildis.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar