Oma harjumustega loome oma elu

Oleme oma reaalsuse loojad sõltumata sellest, kas me seda tahame või mitte. Rahulolematus iseendaga on üks levinumaid probleeme ka võimekate ja produktiivsete inimeste seas. Kui palju vaimseid jõude võtavad väljamõeldud probleemid? Kõik on lihtne kui Sa pole rahul või midagi ei meeldi võtta ja  muuda! Kuid  me jääme liikuma nõiaringis, otsime endas halba ja loome sellest kõigest sisemise maailma vundamenti. Selliste inimestega suheldes kuuled sageli süüdistusi või kaebusi, mis omakorda näitavad kuidas inimene suhtub endasse ja ümbritsevasse maailma.

Rahulolematus on harjumus, ka enda või teiste kritiseerimine ja hukkamõist on harjumus. Harjumuseks on ka see kui Sa tunned pidevalt ebakindlust. Selliste harjumustega inimene näitab oma umbusaldust kõige suhtes millega ta kokku puutub. Ta nagu näitab juba ette oma nõrkust ja abitust, ehk selline on tema seisukoht. Kuid harjumused ei määra inimest, inimene loob oma harjumused ise. Kui oled endast väsinud siis tunnistad, et sellised harjumused oluliselt rikuvad elu. Harjumus otsida toimuvas miinused täendab, et Sa lood negatiivse seisundi oma Hingele. Maailm pole ainult must ja valge selliseks see muutub ainult inimese enda silmades.

Näha toimuvas mitmekesisust ja mitte anda asjadele liigset väärtust muudab meie reaktsioonid tasakaalukamaks. Emotsioonid pole alati mõistlikud ja mõtted pole alati täpsed. Kas tasub nii palju muretseda selle pärast, mida me ei suuda parandada. Võib-olla tuleb kõigepealt leida tasakaalu ja lubada tulla muudel värvidel, et need täidaks musta ja valge vahelise ruumi. Meie elu kulgeb äärmuste vahel  ja langemine äärmustesse on puhtalt inimlik harjumus, mida saab muuta. Siis elu muudab oma värve, muutub taju, muutub suhtumine, kõik läheb oma kohtadele kus peaks olema. Aktsepteerides reaalsust sellisena, nagu see on, saame võimaluse vabalt valida. Teades mida vajame ja mis meid enam ei toeta muudame oma mõtted ja meie emotsioonid loovad meie reaalsust vastavalt meie uuele elu tajumisele .

Palju sõltub inimesest endast, millal ta ise end sõltuvustest vabastab  ja saab vabalt luua oma individuaalse reaalsuse milles ta elab. Kogu küsimus on selles, kas see reaalsus on must, valge või mitmevärviline see sõltub inimese maailmapildist.

Praegu inimesed tahavad õppida kuidas kiirgada Valgust ja mitte koguda endasse mentaalset prügi. Varasemate kogemuste harjumused segavad tunnetada enda valgusallikat. Isegi kui oled teadlik sellest, millised protsessid ja muutused praegu toimuvad teed üleminekut enda sees.

Mitte sõltuda teiste inimeste energias ja võimalustest, luua imed muutub paljudele inimestele huvitavaks. Inimene Uue teadvusega teab rohkem, tal on erinevad väärtused, mis on muutunud tema ülemineku ajal. Kui inimene avab oma hinge valgust tema kohal tekib vikerkaar,  teadvusse seisund muundub ja ta tunneb seda kogu oma Hingega.

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia