Esmaavastaja

Paljud meist on valmis astuma enda elu järgmisesse faasi ja sisemiselt ootavad seda, kuid samas ei tea kuidas tuleb tegutseda edasi, mida tuleb teha ja kuhu liikuda. Ootad konkreetset instruktsiooni, vajalike sammude nimekirjaga või kaarti, et teada mis suunas edasi liikuda?

Praegu sa liigud uutes energiates, mida õpid usaldama, see energia teeb Sind esmaavastajaks, kellel puuduvad instruktsioonid ja kaardid. Sa läheb edasi ja oma valgusega näitab teistele teed. Oma sammudega uurid uued teed, jagad teistele oma kogemused ja avastused.

Esmaavastaja võtab vastu otsused oma südamega, ta usaldab oma intuitsiooni ja seda, mida uurib, loob ja kuhu liigub. Selles puudub õige või vale, sest kõik on väärtuslik. Paljud meist on olnud seisakus, tegelikult see aeg on meile andnud võimaluse saada selgust enda suhtes, kes me oleme, mida tahaksime veel elus proovida. Seal kuhu me liigume on vabadus, armastus, kohalolu ja eneseväljendus.

Puuduvad instruktsioonid, mida Sa otsid, liigu edasi koos energiatega, kuula oma süda. Proovi midagi uut ja kui see kogemus Sulle ei meeldi proovi midagi muud, kõik on lihtne. Puuduvad hirmud ja kahtlused see on vana koormav kogemus. Ole mängija, ole uudishimulik, luba asjadel ennast avada, usalda oma tarkust ja ole valmis uueks etapiks.

Uus aeg on täis erinevaid potentsiaale ja võimalusi, millega sa praegu alles kohaned. Sinul kõigeks jätkub energiat, Sa osaled suurtes ülemineku protsessides , mis praegu toimuvad Maal ja inimestes.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar