Kuidas mõjutab eneseusaldus Sinu elu?

Oled Sa kunagi mõelnud selle peale, miks mõni inimene on nii edukas ja tundub, nagu tal lihtsalt veaks kõiges. Ta oskab realiseerida kõik oma soovid ja saavutab oma eesmärgid, samas mõni teine inimene peab pidevalt võitlema raskuste ja takistustega?
Väga palju sõltub sellest, kuidas Sa lahendad oma elus tekkinud situatsioone. Usaldus iseenda vastu annab Sulle võimaluse avada võimas sisemine ressurss, mis energeetiliselt toidab ja abistab Sind eluteel.

Me teeme iga päev omi valikuid, kuid paljud meist ei suuda või ei taha riskida, eriti teades, et situatsioon võib minna teist teed ja teinekord on ka ootamatud tulemused võimalikud. Just sisemine usaldus ja enese unikaalsus lubavad meil säilitada sisemise rahu ja võtta vastu õige otsuse.
Mis on usaldus? See on sisemine tunne, mis annab toetust, kuid usalduse peamine punkt oled Sina ise. Usaldus annab Sulle enesekindlust Sinu võimalustes ja Sinu otsuste tegemisel. Enesekindel inimene oskab kasutada oma tugevamaid pooli ja andestada endale tehtud vead.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. sirjeudu
    4 tundi tagasi

    Väga palju õppida. Suur tänu !

    Vasta

Jäta enda kommentaar