Praeguse aja emotsionaalsus

Meil kõigil on elule erinevad vaatenurgad. Seetõttu tajume ning tunnetame ühtesid ja samu negatiivseid emotsioone erisuguselt. Mõni vihastab ja arvab, et see on tema normaalne reaktsioon, mõnele ei meeldi jahe hääletoon või agressioon. Paljudes inimestes on sisemised programmid, mis kinnitavad, et emotsioone ei ole ilus väljendada.

Oleme pikalt rollimängudes, võitlemises ja vastuoludes elanud. Oleme õppinud oma tundeid varjama, alla suruma ning peitma. Ka enese eest. Emotsioone on olnud palju. Iga inimese elus on olnud kannatusi ja üleelamisi, sest tuli Hingega vastuolulisi rolle mängida. Praegusel ajal oleme vanu programme sulgemas. Neid, mis on seotud võitlemisega, jaotamisega, vihaga, hirmude ja ohvrirolliga. Mõnikord kaasnevad lõpetamisega tugevad emotsioonid. Tunded läbivad meid lainetena ja mõnikord ilma ühegi adekvaatse põhjuseta. Tundetulv võib meist purskena väljuda. Kellegi sõnad või televiisorist looma surma nägemine võib tuua ootamatud pisarad. Praegu me kõik tunnetame ja kogeme oma eelmiste elude emotsioone.

 

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Alexis Varnum profiilipilt

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia