Kas Sa pole oma eluga rahul – millest alustada muutmist?

Viimasel ajal pöördutakse minu poole sageli küsimusega, millest tuleks oma elu muutmisel alustada. Palju inimesed ei ole oma eluga rahul. Viimase aja tendentsid on, et inimesed tahavad oma elu muuta, nad ei ole rahul sellega, mis neil on. Enam ei kahelda soovis muuta oma elu paremuse poole.

Kõigepealt on vaja endale selgeks teha, kes peab muudatusi tegema. Elu saab muuta vaid see, kellele see elu kuulub ehk muudatusi saad teha vaid Sina ise. Mitte keegi teine, ei Sinu pärast, ei Sinu eest ega Sinu nimel. Elumuudatusi saad ellu viia vaid Sina ja seda tuleb endale teadvustada. Kui Sina muudatusi ei algata, siis elutingimused ise ei muutu. Kui Sa jääd õiget hetkel ootama, siis seda ei tule. Sina ise pead muudatuste poole liikuma.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Üks kommentaar

  1. Annenaelapea
    12 tundi tagasi

    Kõik algab ju esimesest sammust ja selleks võib olla ühe hea märkmiku leidmine, kuhu plaan kirja panna, soovitavalt hariliku pliiatsiga. Siis motiveerivad pildid seintele, kus tihti nad sulle silma torkavad ja kogenud edukate head soovitused sinna kõrvale. Ole toetavas ja positiivses seltskonnas võimalikult tihti ja tee iga päev plaani täitumise nimel midagi, mis on ka mõõdetav. ……no ja need tõed on juba niiii tuntud, aga ikka tuleb korrata!

    Vasta

Jäta enda kommentaar