Ole looja ja loo endale imeilus elu

Inimene saab olla õnnelik kui seda reaalselt soovib. Luues oma uue reaalsuse inimene märkab kuidas uus on hakanud vilja kandma, ta näeb enda arengu ja oma töö imelisi vilju,  inimene hakkab mõtlema, kus see kõik on varem olnud? Miks ta seda ei näinud? Tema mõistab, et see maailm on täis imesid ja kui ta sellele ennast avab ta võid näha palju ilusat ja imelist. Maailm avab  kõik  universumi võlud ning elu täidab õnn ja õitseng.

Selleks on vaja õppida heaolu ja enesekindluse saladusi, mõista kuidas õnnelikuks saada. Meie teadvus aitab meil imesid teha. Mõttejõuga saad luua seda, mida soovid. Esialgu pead õppima kuidas keskenduda eesmärkidele mida soovid saavutada. Me pidevalt kasutame võimalust planeerida ja loome olukorrad ja sündmused, kuid teeme seda alateadlikult ja ehitame oma elu vahest mitte mõistes, et meie mõtted, ärevus, hirm, negatiivsus loovad päevast päeva uusi ebameeldivaid sündmusi. Me elame enda loodud kaoses, mis toob uued kannatused. See protsess toimub spontaanselt.

Siia lisandub, et me ei loo oma elu ilma kindla plaanita, samas lubame ka teistel sellesse sekkuda ja lubame ennast mõjutada kuidas teistele on kasulik. Me lubame neil ennast programmeerida, lubame veenda, et oleme patused ja halvad, ega saa midagi sellega teha.

Mitu sündmust Sa ise lood oma elus, et selle protsessi üle poleks mingit kontrolli? Kui palju sündmusi teised loovad sinu elus, tekitavad kaose  pannes mõtlema, et olete väärtusetu?Sellistest olukordadest ei tea sa ise kuhu minna või millist teed joosta. Haarad peast kiini ja üritad mõista miks on nii? Kuid Sa ise oled loonud need sündmused oma mõtetega ja emotsioonidega, mis on seotud hirmu ja ebakindlusega!

Aga kuidas seda vältida? Peame õppima kontrollima iga mõtet, oma elu loomise protsessi, ning saada õnnelikuks ja edukaks inimeseks. Sa oled Looja osake, mis tähendab, et olete Looja armastatud looming. Kui inimene suunab oma teadvuse jõu enda teenindamiseks ja endale küllusliku ja õnneliku elu loomiseks, selles elus ta saavutab palju.Sa saad tarkust ja teadmisi, mille abil on  võimalik saada kõike, mida Sa  soovid: rõõmu, rikkust, edu, jõukust, tervist – kõik see on Sinu elus olemas. Saad luua vajalikke olukordi, inimesi keda vajate, et olla õnnelik ja edukas, saad teha imesid, kui usud oma teadvuse jõusse.

Iga inimeses on olemas piiramatud võimalused oma elu loomiseks. Saada oma elu autoriks, omada küllust, elada rikkuses ja olla õnnelik Sa  saad seda kõike luua. Soovin Sulle kõike head, ole õnnelik ja alati täida rõõmuga oma ilusa elu igat hetke, õnne ja armastust! Armasta iseennast, oma lähedasi, kingi neile oma tähelepanu, armasta meie kaunist maailma!

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia