Energiatest ja elu muutmisest

Miks keegi näeb muudatused enda elus, aga keegi mitte? Miks, kui me vaimselt areneme, meie kõrval olevad inimesed ei muutu, ei kao probleemid ja elu pole rõõmus ja õnnelik?

Me koosneme energiatest. Me mõtleme, et me oleme füüsiline keha, kuid me oleme energia, kehastunud Hing. Kujuta endale ette, et inimene koosneb värvilistest energiatest: erksad ja säravad, tumedad ja mustad. Iga inimene omab individuaalset energeetilist spektrit. Need on tema isiklikud omadused, emotsioonid, tunded, soovid. Energia,mis eksisteerib igas inimeses tõmbab sama energiat. Madalasagedustega energia tõmbab ellu probleemid, karma õppetunnid, keerulised situatsioonid ja suhted. Kõrge vibratsiooniga energia tõmbab õnne, rõõmu, ühinemist, armastust.

Maal puuduvad inimesed, kes on täielikult vabanenud madalasagedustega energiast, siis nad poleks Maal elanud  ja oleksid ülestõusnud kõrgete energiate maailma. Tänu uutele energiatele praegu inimestes on rohkem Valguse energiat, inimesed rohkem mõistavad, teadvustavad, tegelevad endaga ja nende hele pool on tugev. Nad näevad maailma Jumala silmadega, tunnevad rõõmu, õnne ja armastust, kõrgevibratsioonilised energiad tõmbavad imed ja küllust. Nendes inimestes  on veel jäänud madalasagedustega energia, mis tõmbab elu kogemused ja inimesed, kes vajavad tervendamist. Kui inimene elab Valguses on kergem liikuda mööda eluteed ja ületada kõik takistused. Südames olev Valgus suunab, muudab ja valgustab teekonda,toetab ja aitab mõista karma õppetunnid.

Mida saavad teha inimesed, kes ei näe oma elus muudatusi, probleemid kuskile ei kao, nad võitlevad ja on pidevas konfliktis iseendaga ja välismaailmaga? Tuleb ületada selle piiri, oma piirangud ja piiravad veendumused, tegeleda enda sisemise maailmaga. Maailm vaid peegeldab Sind ennast ja Sa tõmbad enda ellu seda energiat, mis Sinus eksisteerib. Kui sa suudad ennast muuta, ka maailm muutub. Sa saad luua uut reaalsust, tõmbad uued suhted, uued inimesed. Saad näha uut maailma: ilusat, imelist, harmoonilist, mis on täis piiramatu armastust. Kõik imeline algab Sinust.

Millal see toimub? Siis kui Sa saad vabaneda madalast energiast, siis Sa rohkem ei tõmba enda ellu inimesi ja sündmusi, kes aitavad sulle näha endas madalat energiat. Sa tahad olla valgustatud? Õppi võtma vastu enda tume pool, ehk kõike seda, millest Sa keeldud, proovid endast eraldada ja eemaldada.  See pole kiire protsess,  kõik nõuab aega ja tegelemist endaga, kõige raskem on taltsutada enda sees elavad draakonid. Õppi kuulama enda süda ja oma Hinge. Vajalikud Sinu arenguks situatsioonid tulevad Sinu ellu nii kaua, kui sa oskad ennast vabastada madalatest energiatest ja omadustest. Elu muutub siis, kui sa lõpetad enda ellu tõmbama seda, mis rohkem pole sulle vajalik, mis ei saa sind rohkem õpetada, kui sa mõistad, et oled väärt enamat, ilusat ja imelist. Sinu ellu tuleb ime ja sa märkad kuidas muutub maailm. Kõik on sinu enda sees. Ela kergelt ja rõõmsalt  armastuse valguses.

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

5 kommentaari

 1. Heidi Tamre
  10 tundi tagasi

  suur tänu sulle -liigun õigel teel, sest tunnen taas rõõmu elust ja ka tervis taastub – isegi kasvaja taandub!!!

  Vasta
 2. Tiina Kalde
  13 tundi tagasi

  Tänan! Väga hea artikkel. Olen ise hetkel vist kirjeldatud seisundis ja vahest on tunne, et pean abi paluma nende sisemiste deemonite pätast. Muidu on üks lõputu ring ?

  Vasta
  1. Alexis Varnum Autor
   12 tundi tagasi

   Tere hea inimene, esialgu tuleb mõista, milline draakon on kõige tugevam ja kidas ta elu mõjutab ja siis tasapisi edasi liikuda.

   Vasta
 3. Sirje Udu
  14 tundi tagasi

  Suur tänu ! Need olid minu jaoks väga vajalikud teadmised. Keerutasin ja otsisin ja aru ei saanud miks on nii hakkab juba minema ja arusaamine ka aga siis ups jälle alguses tagasi. jälle alustasin . kuulasin teisi ,hakka terveks,pingutasin ja ei julgenud alla anda. Ma muidugi ei kuulanud ennast ja oma vajadusi .siin on mulle jälle teadmised mille eest olen väga tänulik. Soovin sulle jõudu ja õnnistusi!
  Sirje

  Vasta
  1. Alexis Varnum Autor
   12 tundi tagasi

   Tänan sind hea inimene! 🙂

   Vasta

Jäta enda kommentaar