Eksisteerimise rõõm – hirmuvaba elu ja usk endasse

Meil kõigil on eksisteerimise rõõm. Mõni püüab endas elurõõmu kunstlikult jaatustega tekitada. Mõni tegeleb iseendaga ja õpib ümbritseva ruumiga harmoonias elama. Igal inimesel on oma tehnika, tee ning mõistmine.

Eksisteerimise rõõm on pingevaba seisund. Puuduvad võimalikud hirmud haiguste, suhete ja stabiilsuse kadumise suhtes. See, kes oskab olla eksisteerimisrõõmu seisundis, tunneb endas ühinemist Hingega. Selles seisundis tunned ennast kergelt ja rahulikult. Samas ei tähenda see seda, et peaksid peaksid kogu aeg naerma või eufoorias olema. See on seisund kui Su südamel on kerge. Tekkivad hirmud lõhuvad koheselt selle tasakaalu.

Kõige suuremat hirmu tekitab väljaelamise instinkt ja kandub edasi põlvest põlve. See hirm on meile vajalik selleks et elaksime ja mõttetult oma eluga ei riskiks ja juhtinstrumendiks meie tegudele.

Igasugune võimas struktuur suudab meie mentaalsesse välja illusoorset hirmu sisestada ning seeläbi meie elamist juhtida. Hirmu energia piirab liikumisvabaduse energiat. Ta mõjutab energeetilise keskuse tööd, mis omakorda mõjutab närvisüsteemi. Närvid mõjutavad füüsist ja edastavad ajule valeinformatsiooni. Tajume valeinformatsiooni ohutundena ja see mõjutab füüsilist reaalsust ning selle tõttu tunnetame, et midagi halba on juhtunud.

Keerulisemad lood on siis, kui hirmu tekitab mingisugune konkreetne fakt. Näiteks inimene saab teada, et tal on raske haigus. Tekib hirm mis mõjutab korraga kõike süsteeme. Kõige tugevamalt mõjutavad meid just instinktiivsed hirmud ning sageli on need hirmud meie lähedastega seotud.

Nüüd lähemalt teisest aspektist, milleks on usk. Usk sellesse, et oled surmatu Hing ja mitu korda sündinud ning võib-olla tuled veel kord kogemuste saamiseks tagasi. Tegelikult oled Sa surmast ja valust prii. Omad vabadust armastada ja elada väljaspool hirme. Sinu reaalsus võib praegu tunduda kohutavana ja võib Sinu keha ja süsteeme mõjutada nii, et hakkad ümbritsevat maailma vihkama. Kannatad, kuigi saaksid elada rõõmus täpselt nii palju kui ise tahad.

Vabanedes hirmudest, vabaned haigustest ja naased tagasi enne elumuutvat fakti olnud õnnelikku ellu. Valik on Sinu. Usk lahustab hirmu. Oled vaba. Hingena oled siia tulnud ja Hingeks ka jääd. Usk, et oled surematu lahustab kõik hirmud. Loogiline teadvus on Sind mõjutavate ja hirmu süstivate struktuuride vastu võimas instrument.

Tunneta endas energiavoogu. Mõtle milleks on vaja halvale keskenduda, kui Sinu elus on olemas muud väärtuslikud hetked. Keskendudes oma elu õnnelikkudele hetkedele, usk endasse, oma Hinge ja Loojasse, siis Sinu füüsiline keha hakkab paremuse poole muutuma.

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar