Eksimused teel uude reaalsusesse 1. osa

Teel uude reaalsusesse on tähtis käsitleda eksimuste ja illusioonide teemat. Meie teadvuses on uue reaalsuse vastuvõtmine moonutatud. Meie hinnangud ning järeldused mida teeme, põhinevad meie ettekujutlusel.

Teadvus suureneb, kui me läheme koos maaga kõrgematesse vibratsioonidesse. Selleks, et saaksime ühineda Algallikaga, on oluline tunnistada oma eksimusi ning neist vabaneda.

Me kõik soovime olla õnnelikud. Igaüks näeb oma õnne erinevalt: materiaalsete hüvedena, laenudest vabanemises, heas töös või hobis, perekonnas, armusuhetes või reisimises. Oma soovide täitmise nimel tegutsemine annab energiat. Tekkinud energia stimuleerib sootsiumis progressi. Peamine, et õnnelik olemise saavutamiseks ei tekiks klammerdumist ega ennasthävitavat kirge.

Kujuta endale ette, et kõik Sinu püstitatud eesmärgid on saavutatud. Kõik soovitud hüved on olemas. Ikkagi puudub rahulolu. Tekib hirm saavutatu kaotuse ees, väsimus raha teenimisest ning kaob huvi elamiseks. Paljudel inimestel puudub teadmine, et on olemas ka nö teine õnn. Õnne ei ole võimalik leida materiaalsusest. Valed mõtted viivad meid varem või hiljem tupikusse. Tegelikult, kõik inimesed soovivad rahu, stabiilsust, armastust, tasakaalukust. Õnnelik olemise allikad on meis endis olemas.

Kogedes eluraskusi, alles siis saame me aru, mõistame, mis tegelikult on väärtuslik. Kuhu tuleb pürgida, et tekiks teadmine kes ma olen ja milleks ma eksisteerin? Vastuste otsimine suunab meid vaimse arengu teele. Algab uus eluetapp. Vaimsel arengul puuduvad piirid, see on lõpmatu jumalike potentsiaalide realiseerimine. Teadvusta, et meis kõigis on olemas rõõm, rahu ja õnn. Püüa need üles leida. Tunneta.

Esoteerika kaudu leiame uue maailma. Hakkame otsima põhjuseid, lugema raamatuid ja artikleid. Hakkame uurime erinevaid religioone, käima loengutel ja otsima vaimsemat suhtlemist. Toimub väärtuste ümberhindamine. Meie maailmavaade muutub. Tekivad uued veendumused. Kõik see kajastub meie igapäevaelus. Uue maailma leidmine ei tähenda seda, et nüüd on kogu meie elu harmooniline. Vastupidi! Pinnale võivad kerkida probleemid ning varem allasurutud hirmud. Suhted lähedastega võivad halveneda. Nad ei pruugi meid muutunutena aktsepteerida. Kui me arvame, et olen teistest parem, olen vaimne inimene, palju lugenud, valdan informatsiooni ja oman teadmisi, siis see on kõrksus. Kõrksat suhtumist aitab muuta Vaim. Ta on meie vaimsuse kasvamise teel majakaks. Suhtumise muutumine aga ei ole veel teadvuse vibratsiooni tõusu.

Suhtumise muutmise etapp on tähtis! See, kes areneb, ka mõistab, et samastumine füüsisega, mõistusega, tunnetega, isiksuse ja tema rollidega on eksimus. Inimene on teadvus. Hetkel on teadvus Jumalikust Allikast eraldatud. Seetõttu on inimese tõde moonutatud ning piiratud. Inimene tajub reaalsust läbi oma mõtete. Oma mõtetega eraldab ta end ise elavast maailmast. Õnne, rõõmu, armastuse ja rahu otsimine väljaspool iseennast viib meid Jumalikust Allikast eemale. Teadmata, et kõik eelpool loetletu on talle juba Jumalast antud ja tema sees olemas. Kõik mis meiega toimub on Jumala Tahe ja Jõud. Selleks, et seda leida ja teadvustada, tuleb sukelduda iseendasse.

Kõrge enesehinnang võib varjata ohte. Kui meie enesehinnang põhineb sisemisel jõul, oskustel, saavutustel, edukusel ja positiivsetel omadustel, siis tekitab see illusoorse minapildi. Lähtudes kontseptsioonist „mina olen isiksus“, on eneseväärtustamise saavutamine suunatud väljapoole. Seda on rohkem märgata teistega suhtlemisel. Tegelikult, ei oska sellise minapildiga inimene ei anda ega ka luua. Selline inimene hakkab tasapisi tundma, et ta on teistest parem ning see viib ta eemale teadvustamisest. Enesehinnang peaks baseeruma teadmisel, et ma-olen-see-kes-ma-olen. Me kõik oleme võrdsed ja täiendame teineteist.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar