Kuidas vabaneda egregori mõjust

Ma olen varem juba kirjutanud egregoride mõjudest ning sellest, kuidas inimese ja egregori vahel toimub energiavahetus, tegin seda näiteks artiklis “Tasuta asjade” ohtlikud tagajärjed”.

Ma ei soovi oma artiklitega kellelegi midagi tõestada, vaid annan oma lugejatele edasi teadmised ning ülejäänud on juba iga inimese oma valik.

Loodetavasti leidub ka selles artiklis huvilistele palju kasulikku.

Kas sa tead mis on egregorid?

Need on energeetilised struktuurid, mis asuvad infoväljas ja on võimelised mõjutama meie mõtteid ja maailmataju. Just nende mõjude pärast ei suuda me vahest väljuda probleemide oravarattast ja tunnetame oma jõuetust süsteemi ees ega suuda jõuda uuele tasemele.

Varem olid teadmised egregoridest salastatud ja sellest rääkisid omavahel vaid edasijõudnud esoteerikud. Praegune informatsioon egregoridest on hästi kättesaadav ning kes usub seda infot ja kes mitte, see on juba iga inimese enda otsustada.

Kas on võimalik olla egregorist vaba?

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar