Kuidas endas ebamäärastes suhetes kindlust leida?

Ebamäärane situatsioon on olukord mitme tundmatu faktoriga. Selliseid hetki võime kogeda uute inimestega suhtlemisel. Uued töökaaslased, tuttavad või ka püsisuhtes, kui kokkulepped puuduvad ja kõik ei ole veel selge ning on ebamäärane.

Mis segab inimest sellistes olukordades endas toetuse leidmist?

Hirm ebaõnnestumise ees, eneseväärtuse puudus, pelg kaotada suhtest saadav kasu või teadmatus, kuidas kontrollida, kas on tehtud õige või vale valik. Puudub kogemus ja teadmine, mida tuleks teha ning milliseid tulemusi oodata. Millele toetuda, et ennast hästi tunda ja mõista, et tehtud valikud on õiged? Kuidas oma edusse uskuda?

Sisemine eneseteostuse element on eneseväärtus ehk see, mida Sa endas väärtustad või tahad väärtustada: Sinu talendid, unikaalsus ning mida Sulle meeldib teha, mis ei sõltu teistest inimestest ja ilma milleta Sa oma elu ette ei kujuta ega pea ka teistele tõestama, miks just selle oled endale valinud. Sinu eneseväärtus ei pea olema vastavuses sellega, mida teised inimesed Sinus väärtustavad.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia