Miks me soovime armastust, kuid seda ei leia?

Inimeste seas on üha rohkem üksikuid. Kuid see ei tähenda, et need kes on valinud üksinduse või on sellega mingil elu etapil leppinud, keeldusid armastusest. Lihtsalt armastuse leidmine pole nii lihtne. Praegu inimesel on kõik võimalused oma armastuse leidmiseks (tutvumissaidid, sotsiaalsed võrgustikud kõik on valmis aitama kiiresti leidama partnerit igale maitsele), kuid olukord ikkagi ei muutu. Miks?

Igaüks meist teab, et suhte saatuse määrab armusuhte kvaliteet. Seetõttu paljud otsivad ideaalset partnerit, kes vastab kõigile ootustele ja nõudmistele. Kuid pole olemas ideaalseid partnereid, samuti ka ideaalseid suhteid. Inimesed, kellel on algselt partneri suhtes suured ootused ja kes pole valmis kompromisse või järeleandmisi tegema, jäävad kogu elu otsima ideaalset armastust.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia