Armastusest iseenda vastu

Armastus iseenda vastu – see on täielik iseenda vastuvõtmine igas olukorras, sündmuses või situatsioonis.

Tavaliselt olles ebameeldivas olukorras, meie tähelepanu on suunatud situatsioonile, mitte iseendale. Kui see situatsioon meile ei meeldi, siis me tunneme ennast ebameeldivalt ja me ei saa vastu võtta tekkinud situatsiooni.  Kuid olles selles olukorras,saame me suunata tähelepanu iseendale, teadvustada ning mitte üritada vältida seda situatsiooni. Tekkinud olukord jääb, kuid Sina saad jälgida ennast kui objekti, kes tunnetab ja elab üle antud olukorra.

Keskenduda iseendale – ei tähenda seda, et Sa keskendud sellele, mis Sulle meeldib või mitte, kuidas see peaks Sinu arvates olema, milline Sa peaksid antud olukorras olema või mõtled välja enda kohta teisi lugusid. Need on kõik tegelikult Sinu enda mõistuse mängud, mis ei vasta reaalsusele.Keskenduda iseendale – tähendab olla siin ja praegu ja võtta ennast vastu selles samas hetkes, tunnetada armastust iseenda ja kõige suhtes, mis eksisteerib käesolevas hetkes.

Armasta iseenda olemist ja eksisteerimist, mitte situatsiooni, tegu või ideed. Kui Sa oskad ennast vastu võtta kõikides olukordades, siis Sa tõstad enda vibratsiooni. Vastuvõtmise puudumise asemel saad Sa tunda tingimusteta armastust. Igas olukorras armasta alatiiseennast ja oma seisundit „Mina olen“, siis aitab armastus lahendada Sul kõik situatsioonid.
Armasta iseennast teistes inimestes, iga inimene, situatsioon või sündmus on tegelikultSinu peegeldus. Armastades iseennast, hakkad Sa armastama ka kõike muud. Kui Sa ilmutad armastust tegevuses, tegudes, tänulikkuses ja vastuvõtmises, siis Sa sisened armastuse hoovusesse ja armastus tuleb vastusenaSinu poole. Tekib energiavahetus. Näe selles hoovuses nii enda, kui ka Looja armastust, mis voolab ja ilmutab ennast läbi Sinu. Sul on võimalik armastust tunda ka siis, kui keegi on käitunud Sinuga ebameeldivalt.
Tõeline armastus ja tingimusteta iseenda vastuvõtmine toovad armastuse kõige suhtes.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia