Alkohol ja uus energia

Võib-olla pole hävitavamat ainet, mis oleks seaduslik ja populaarne nii meil, kui ka kogu maailmas. Sellest ainest palju räägitakse ja kirjutatakse. Filmid ja reklaam ühel või teisel viisil reklaamivad suitsetamist ja alkoholi. Tihti kõik, mida me televiisorist või internetis näeme, sisaldab infot selle kohta, kuidas inimesed alkoholi naudivad, millistele söökidele milline alkohol sobib, kuidas lõõgastab ja maandab pingeid.

Meile sageli söödetakse valed ideed alkoholi kohta ja näidatakse selle positiivseid külgi. Eufooria ja rõõmu tunne, lõbus seisund, vabanemine pingest ja probleemidest kõik see köidab meid, sundides  sagedamini alkoholi tarvitama. “See on lihtsalt klaas veini lõõgastumiseks” – on kõige levinum mõte, millest algab alkoholi kuritarvitamine. Paljud inimesed arvavad, et mõni klaas õlut või klaas kanget jooki ei mõjuta üldse nende tervist, kuid milline on tarvitamise energeetika?

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar