Alateadvuse hirmud

Kas varem oled kogenud, et järsku või ärgates tunned tugevat hirmu? See võib juhtuda Sinuga  keset päeva, transpordis või tööl. Uutes energiates toimuva puhastuse tõttu meist väljuvad vanad peidetud hirmud.  Hirmud võtavad jõudu ja energiat, takistavad ja samas mõjutavad arengut, eriti kui Sa ei mõista milliste protsessidega on Sinu hirmud seotud. Päeva jooksul võib põhjuseta haarata hirmutunne ja  sellest seisundist on raske kiirelt välja tulla. Hirm ja ärevus neelab kogu mõistuse, kõik emotsioonid, ei luba keskenduda ja takistab elu. Meie suurem osa hirme tulevad minevikus. Hirmu koormast vabanemine on väga oluline, kuna hirmu energia on tugev, mis lisaks tõmbab Sinu ellu negatiivse stsenaariumi. Hirm põhjustab erinevate ebameeldivate olukordade rea, meelitab inimese oma lõksu ja saavutab võimu tema üle.

Kardad kaotada ja olla luuser. Sa kardad olla nõrk inimene, usaldada teisi inimesi või kardad kellegi peale loota. Tahad võimu, sest nii on mugavam kontrollida olukorda, et sind kardetakse, austatakse ja keegi ei saaks Sind solvata ega haiget teha. Selline hirm segab elu ja sellest vabanemine võib olla väga valus. Pead olema ettevaatlik nende inimeste suhtes, kes tunduvad arglikud ja ebakindlad, nad peegeldavad Sule Sind ennast. Kogu elu Sa võid oodata tugevate inimeste poolset lööki, kuid loovad Sulle ebameeldivusi just need, kes on nõrgemad ja kavalamad. Ära karda vajadusel pidada lahingut tugevama inimesega temast saab hüppelauaud Sinu võiduks ja saad vajaliku Sulle kogemuse. Kui Sa mõistad õppetundi siis näed, et oled saanud kõik oma ebameeldivused just inimestelt, keda alati  oled kaitsnud ja toetanud.

 

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar