Agressiivne abitus

Igal inimesel on elus tähtis kolm osa: suhted teiste inimestega, heaolu ja tema enda tervis ning enesemääramine. Need elu osad on tähtsad, sest kui inimene rahuldab oma füüsilisi vajadusi, siis ta isiksus pürgib edasi, et saada oma portsu rahuldusest, rõõmust ja õnnest. Kui inimene otsib endale sobivat partnerit või head tööd, siis ta puutub kokku erinevate takistustega.

Mõned inimesed aktsepteerivad takistusi kui väljakutseid, nad ei kaota ennast ja leiavad tee isikliku edu saavutamiseks. Teised hakkavad oma deemonitega võitlema ja loovad oma elust probleemide sasipuntra, mis kõigele lisaks tõmbavad inimese tema enda hirmudesse ja haaravad elu üle kontrolli. Kui toimuva mittemõistmine muutub ületamatuks takistuseks ja probleemid kuhjuvad, siis ei ole mõtet maailma muuta ega teiste inimestega võidelda – tuleb tegeleda iseenda mõistmisega. Paljudel tekib küsimus: mida teha? Pelgalt küsimuse kerkimine ei sünnita koheselt teadvustamist, et on tulnud aeg oma isiksuse sisemiseks arenguks ja kasvuks.

Täispikkuses näevad seda artiklit püsikliendi-paketi tellinud kasutajad

 

 

 

 

 

 

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar