Kuidas aastal 2020 saavutada tasakaalu?

Me kõik soovime elada heaolus ja harmoonias, alanud aasta on tegevuse ja enda elu eest vastutuse aasta, kuid tasakaalu saavutamiseks piisab sellest, et sa püstitad eesmärgid ja ka neid saavutad, eriti kui need eesmärgid on seotud mitme eluvaldkonnaga korraga. Selleks, et olla õnnelik tuleb osata saavutada enda eesmärgid, loomulikult iga inimene teeb seda individuaalselt ja teeb seda nii nagu oskab. Kiirelt või aeglaselt, edukalt või mitte, kuid tasub õppida kuidas õigesti seda teha, see tähendab ka kiiremalt saavutada oma soovitud.

Vahest kõik me keerleme kui oravad rattas, meil on palju asju ja alati on aja puudus, kuid kui sa oskad määrata ja saavutada eesmärke, sa vabastad suure ajalise ressursi teiste sihtide saavutamiseks ja sellega parandad oma elu kvaliteedi. Kui Sina ei juhi oma elu, siis sinu eest teeb seda keegi teine, see võib olla ka motivatsiooniks Sulle, et tegeleda oma eluga. Mitu eesmärki Sinul on olemas päeva jooksul? Viis või kümme? Osta poest toiduained, valmistada õhtusöök, minna õhtul perega  kinno kas on ka see eesmärk? Kas on sinul olemas eesmärgid järgmiseks aastaks või viieks aastaks? Kas sa tead, et kui sa formeerid „kauged“ sihid sellega lood endale võimalust ka neid realiseerida. Ressurss tekkib siis kui on olemas eesmärk, kui puudub siht ressurss ei teki, see puudutab elu kõik valdkonnad: raha, aega, informatsiooni, edu, tervist.

Inimene lahkub elust kui on realiseerinud enda elu ülesanded ja tema elu programm lõpeb. Meie õnn sõltub meie eesmärkide realiseerimisest, kui me kiiremini ja efektiivsemalt saavutame eesmärke seda õnnelikumad oleme. Näiteks arhitekt kannab oma peas tulevase hoone projekti, ta mõtleb selle üle ja kujutab ette, peale seda teeb joonised ja maketi, pärast algab projekti realiseerimine, tekivad ressursid: ehitajad, materjalid ka lõpuks uus hoone on valmis. Mõtte on realiseeritud. See mis asub sinu sisemises maailmas, tahtejõud, soovid kui seda muuta, muutub ka väline maailm. Sa tead ja oled märganud, et sisemine ja välismaailm on omavahel seotud. Siht on Sinu sisemise maailma väljund. Uus aasta on seotud tööga ja tegevusega, püstita endale suuremad eesmärgid ja saavuta, kõik see on võimlik, kui usud ennast.

Sinu ees on minu uus koduleht, siit lehelt näed minu loodud videoid ja saad lugeda minu kirjutatud artikleid, kõik sellel lehel on suunatud sinu toetusele ja loodan, et see aitab Sul saada selgust ja mõistmist selles osas, mis praegu toimub meie ümber.

Sotsiaalmeedia

Jäta enda kommentaar